DAHUA 32" LED LM32-C301B/ IPS panel/ 2560x1440 (QHD)/ 1200:1/ 5ms/ 300 cd/m2/ HDMI/ DP/ VESA 75x75/ černý (LM32-C301B)
Kód: 184970
Možnosti doručení
LED monitor, 31,5", IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 5ms, 300cd/m2, 1200:1, 75Hz, 2× HDMI, 1× DisplayPort, VESA, energ. tř. F
Detailní informace
Detailní popis produktu
Monitor Dahua LM32-C301B – práce i zábava na QHD displeji
IPS panel se širokými pozorovacími úhly umožní sledování bez zkreslení barev i při pohledu ze stran. Potěší také elegantní bezrámečkový design. Odezva 5 ms a obnovovací frekvence 75 Hz zajišťuje plynulý přechod mezi obrazovkami bez rozmazání, díky čemuž je ideální pro každodenní práci s aplikacemi nebo scrollování a prohlížení internetových stránek. Technologie pro snížení modrého světla podporuje dlouhodobé sledování displeje bez námahy očí.
Dahua LM32-C301B
LED monitor s úhlopříčkou 31,5" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 31,5"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1200 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 21"–22"