DAHUA 27" LED LM27-GO34A/ herní/ QD-OLED panel/ 2560x1440 (QHD)/ 0,03ms/ 400 cd/m2/ DP/ 2xHDMI/ PIVOT/ VESA 75x75 (LM27-GO34A)
Kód: 184989
Možnosti doručení
OLED monitor, herní, 26,5", 2560×1440, 16:9, 240Hz, 0,03ms, 400cd/m2, 1,5M:1, HDMI, DisplayPort, audio výstup, VESA, en. tř. G, černo-stříbrný
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM27-GO34A – monitor, který vás vtáhne do hry
Mezi další přednosti patří rychlá obnovovací frekvence 240 Hz a ultra nízká doba odezvy 0,03 ms, což zajistí obraz bez trhání a zpoždění.
Čeká vás jen dokonale vykreslená a plynulá akce.
Dahua LM27-GO34A
Dahua LM27-GO34A je špičkový 26,5" herní monitor využívající pokročilou QD-OLED technologii s více než deseti miliony samosvíticími pixely, které zajišťují živé barvy a vynikající výkon v podmínkách s nízkým osvětlením. S nativní dobou odezvy 0,03 ms poskytuje výjimečnou čistotu a plynulost obrazu ve vysokém rozlišení.
Monitor nabízí Quad HD rozlišení 2560 × 1440 pixelů v kombinaci s obnovovací frekvencí 240 Hz, což zajišťuje plynulý a pohlcující herní zážitek. S pozoruhodným statickým kontrastním poměrem 1 500 000 : 1 poskytuje bohaté detaily obrazu a výjimečný výkon při zobrazení černé barvy.
QD-OLED panel s 10bitovou hloubkou barev a 99% pokrytím barevného prostoru DCI-P3
Extrémně rychlá odezva 0,03 ms pro dokonale plynulé hraní bez rozmazání
Quad HD rozlišení 2560 × 1440 pixelů s obnovovací frekvencí 240 Hz
Výjimečný kontrastní poměr 1 500 000 : 1 pro dokonalé zobrazení černé
Ergonomický stojan s nastavením výšky 120 mm a možností rotace ve 4 směrech
Technologie potlačení modrého světla pro ochranu zraku bez ovlivnění barevné přesnosti
Podpora HDR 400 pro lepší dynamický rozsah a realističtější zobrazení
Kompletní konektivita včetně DisplayPort 1.4 a dvou HDMI 2.1 portů
Integrované stereo reproduktory 2× 5 W pro kvalitní zvukový doprovod
Ergonomický design pro maximální pohodlíMonitor je vybaven ergonomickým stojanem s uživatelsky přívětivým rychloupínacím designem, který lze nastavit ve 4 směrech: nastavení výšky (120 mm), otáčení doleva a doprava (-20° až +20°), náklon dopředu a dozadu (-5° až +20°) a vertikální rotace (-90° až +90°), což zajišťuje pohodlný zážitek při hraní her i práci.
Doplňkové parametry
Kategorie: 21"–22"