DAHUA 27" LED LM27-E240A/ herní/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 4000:1/ 1ms/ 300 cd/m2/ 2xHDMI/ 2xDP/ PIVOT/ VESA 100x100 (LM27-E240A)
Kód: 184978
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED monitor, herní, 27", VA, 1920×1080, 16:9, 280Hz, 1ms, 300cd/m2, 4000:1, HDMI, DisplayPort, audio výstup, VESA, en. tř. E, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM27-E240A – hrajte na maximum
S monitorem Dahua LM27-E240A budete o krůček napřed v každé hře. Tento model vás vyzbrojí 27" VA displejem s Full HD rozlišením, abyste ostře viděli každou lokaci. V kombinaci s až 300Hz obnovovací frekvencí a 1ms (MPRT) dobou odezvy podpoří hladké vykreslování obrazu bez rozmazání a bleskové reakce.
Díky technologie Adaptive Sync zase eliminuje sekání a trhání obrazu.
.mw-s-h-pic img,
.mw-s-h-tileOver .bl-heading1,
.mw-s-h-tileUnder .bl-heading2,
.mw-s-h-text .bl-text,
.mw-s-h-button .bl-btn,
.mw-s-h-list ul { display: none }
Dahua LM27-E240A
Špičkový 27" herní monitor s VA panelem a extrémně vysokou obnovovací frekvencí 280 Hz (přetaktovatelnou až na 300 Hz). Monitor nabízí rychlou odezvu 1 ms MPRT, která eliminuje rozmazání obrazu a ghosting při rychlých scénách, což je klíčové pro kompetitivní hraní.
S technologií Ada
Doplňkové parametry
Kategorie: 21"–22"