FSP SP300-AD 250W (9PA250G200)
Kód: 8995761
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
zdroj PC ATX 2.3, 24 pinů, 12cm ventilátor, PFC aktivní, účinnost 85% při 50% zatížení, 4x SATA, 2x Molex, bulk balení bez napájecího kabelu
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tento napájecí zdroj formátu ATX má výkon 250 W a napájí systémy vybavené nejnovějšími procesory střední třídy a vysokorychlostními pevnými disky. Ekologický design umožňuje řadě SP-AD dosáhnout až 85% účinnosti při 50% zátěži. SP-AD je navržen s ohledem na moderní systémy a nabízí čtyři konektory pro zařízení SATA a dva 4pin 12V konektory pro CPU. SP-AD také zahrnuje úplnou ochranu (OVP, OPP, SCP, OCP, OTP) pro váš počítač.
Technická specifikace:
Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení)
Aktivní PFC filtr
Vyhovuje standardu ATX 12V v2.52 a EPS 12V v2.92
Hlučnost <25 dB při typické zátěži
Splňuje požadavky Energy Star 6.0 a direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
Vyhovuje nejnovějšímu bezpečnostnímu předpisu EN 62368
Vyhovuje normám CB, CE
Technické parametry
Model: SP300-AD
Formát: ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 120 mm
Rozměry: 150 x 86 x 140 mm
Účinnost: 85 % při 50% zatížení
Výkon: 250 W
Zabezpečení: OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
Napájení na vstupu: 180~265V
Hold-up time (80%): min. 16 ms
Provozní okolní teplota: 0 ~ 40 °C
MTBF: 100 000 hodin při plném zatížení
Konektory:
1x 24 pin do MB
2x 4 pin 12 V (P4)
4x SATA
2x Molex 4 pin
1x Floppy
Doplňkové parametry
Kategorie: 200W až 349W