Fractal Design Momentum 14 RGB, 3-pack, Black (FD-F-MR1-1403)
Kód: 163646
Možnosti doručení
ventilátor 140mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fractal Design Momentum 14 RGB Černá 3-Pack
Parametry:
*Velikost: 140mm
*Rychlost rotací: 350 (±150) – 1800 rpm (± 10%)
*Level hlasitosti: 28 dB(A)
*Zero-RPM capability: Ano
*Proudění vzduchu (CFM): 74,39
*Statický tlak: 2,45 mm H2O
*MTBF: > 90 000h
*Typ kabelu: 4-pin PWM connectors
*Délka kabelu: 155 mm daisy chain + 500mm extension cable
*Hmotnost: 253g
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 140mm