Fractal Design Momentum 14, Black (FD-F-MO1-1401)
Kód: 163639
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
ventilátor 140mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fractal Design Momentum 14 Černá
Parametry:
*Velikost: 140mm
*Rychlost rotací: 350 (±150) – 1800 rpm (± 10%)
*Level hlasitosti: 31,9dbA
*Zero-RPM capability: Ano
*Proudění vzduchu (CFM): 79,79
*Statický tlak: 2,26mm H2O
*MTBF: > 90 000h
*Typ kabelu: 4-pin PWM connectors
*Délka kabelu: 155 mm daisy chain + 500mm extension cable
*Hmotnost: 207g
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 140mm