INGCO Bruska úhlová AKU, 125mm, bez baterie a nabíječky (CAGLI221253E,)
Kód: 166877
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorová úhlová bruska, napětí 20V, volnoběžné otáčky 3000/9000 ot./min, průměr kotouče 125mm, závit M14.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické specifikace
Napětí: 20V
Rychlost bez zatížení: 3000/6000/9000 ot./min.
Výkon: 1200 W
Úchyt - Hřídel: M14
Průměr disku: 125 mm
Hmotnost: 1,80 kg
Detaily produktu
SOLO: Dodáváno bez baterie a nabíječky.
Bezkartáčový motor: Motor bez uhlíkových kartáčů (tzv. brushless).
Chlazení: Ventilační otvory pro lepší chlazení motoru a baterie.
Obsah balení
Kryt kotouče (ochranný kryt)
Boční rukojeť
Klíč
Doplňkové parametry
Kategorie: 125 mm