Noctua NF-F12 PWM (NF-F12-PWM)
Kód: 7414147
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
ventilátor, tichý, rozměry 120x120x25mm, hlučnost 18.6 až 22.4dB, průtok 74.3 až 93.4 m3/h, 300 až 1500 otáček, optimalizovaná geometrie a povrch 7 lopatek , samostabilizující olejové ložisko
Detailní informace
Detailní popis produktu
Popis produktu:
Rozměry: 120x120x25 mm
Konektor: 4-pin PWM
Typ ložiska: SSO2
Geometrie lopatek: Heptaperf™
Technologie rámu: Focused Flow™
Rychlost otáček: (+/- 10%) 1500 RPM
Rychlost otáček s L.N.A. (+/- 10%) 1200 RPM
Min. rychlost otáček (PWM): 300 RPM
Průtok vzduchu: 93,4 m3/h
Průtok vzduchu s L.N.A. 74,3 m3/h
Hlučnost: 22,4 dB(A)
Hlučnost s L.N.A. 18,6 dB(A)
Statický tlak: 2,61 mm H2O
Statický tlak s L.N.A. 1,83 mm H2O
Max. příkon: 0,6 W
Max. vstupní proud: 0,05 A
Napětí: 12 V
Obsah balení:
ztišující adaptér (L.N.A.)
4-Pin rozdvojovací kabel
30cm prodlužovací kabel
4 antivibrační gumové šroubky
4 šroubky
Stránky o produktu:
http://www.noctua.at/main.php?show=productview&products_id=42&lng=en
Doplňkové parametry
Kategorie: 120mm