Fractal Design Momentum 12 RGB, White (FD-F-MR1-1202)
Kód: 163642
Možnosti doručení
ventilátor 120mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fractal Design Momentum 12 RGB Bílá
Parametry:
*Velikost: 120mm
*Rychlost rotací: 350 (±150) – 2200 rpm (± 10%)
*Level hlasitosti: 28,03 dB(A)
*Zero-RPM capability: Ano
*Proudění vzduchu (CFM): 62,44
*Statický tlak: 2,26mm H2O
*MTBF: > 90 000h
*Typ kabelu: 4-pin PWM connectors
*Délka kabelu: 135 mm daisy chain + 500mm extension cable
*Hmotnost: 192g
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 120mm