Fractal Design Momentum 12, White (FD-F-MO1-1202)
Kód: 163637
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
ventilátor 120mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fractal Design Momentum 12 Bílá
Parametry:
*Velikost: 120mm
*Rychlost rotací: 350 (±150) – 2200 rpm (± 10%)
*Level hlasitosti: 31,3dbA
*Zero-RPM capability: Ano
*Proudění vzduchu (CFM): 67,34
*Statický tlak: 2,51mm H2O
*MTBF: > 90 000h
*Typ kabelu: 4-pin PWM connectors
*Délka kabelu: 135 mm daisy chain + 500mm extension cable
*Hmotnost: 163g
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 120mm