FSP FP 1500, 1500VA (PPF9000501)
Kód: 9303789
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
záložní zdroj, UPS, kompaktní velikost, stabilizace napětí, dobíjení i ve vypnutém stavu, kapacita: 1500VA / 900W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti:
Kompaktní velikost
Vynikající mikroprocesorové řízení zaručuje vysokou spolehlivost
Stabilizace napětí (boost and buck AVR)
Simulovaná sinusová křivka
Dobíjení i ve vypnutém stavu
Funkce studeného startu (bez připojení do elektrické sítě)
Retailové balení v krabici
Záruka 2 roky na UPS i baterii
Technická specifikace:
Vstup:
Kapacita: 1500 VA / 900 W
Napětí: 110/120 nebo 220/230/240 V (střídavý proud)
Rozsah napětí: 81-145 VAC / 162-290 VAC
Frekvenční rozsah: 60/50 Hz (automaticky)
Výstup:
Regulace střídavého napětí (bateriový mód): +/- 10%
Frekvenční rozsah (bateriový mód): 60 Hz nebo 50 Hz +/- 1 Hz
Přenosová doba: Typicky 2 - 6 ms
Průběh křivky (bateriový mód) - simulovaná sinusoida
Baterie:
Typ baterie a počet: 12V/9Ah x 2
Typický čas dobíjení: 4 - 6 hodin pro 90 % kapacity
Indikace:
Napájení ze sítě: indikátor svítí zeleně
Bateriový mód: indikátor bliká zeleně
Ochrana:
Kompletní ochrana: ochrana proti přetížení, vybití a přebíjení
Výstrahy:
Bateriový mód: zvukový signál každých 10 sekund
Nízký stav baterie: zvukový signál každou sekundu
Přetížení: zvukový signál každou 1/2 sekundu
Chyba: nepřetržitý zvukový signál
Fyzické vlastnosti:
Typ výstupních zásuvek: 4 x Schuko zásuvka
Rozměry (hloubka x šířka x výška): 320 x 130 x 182
Hmotnost: 10,4 Kg
Provozní prostředí:
Vlhkost: 0 - 90 % relativní vlhkost a 0 - 40 °C (bez kondenzace)