FSP Champ Rack 1K (PPF9001401)
Kód: 9307776
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
FSP/Fortron UPS CHAMP 1000 VA rack, online
Mikroprocesorové řízení pro optimalizaci spolehlivosti
Korekce příkonu
Široké spektrum vstupního napětí (120 V – 300 V)
ECO mód pro úsporu energie
Chytré SNMP pracuje naráz s porty USB a RS-232 bez problémů
Komplexní displej umožňuje snadné sledování stavu a přístup k UPS
Specifikace
Model: Champ 1KR
Kapacita: 1000 VA / 900W
Vstupní napětí: 120-300 VAC ±5%
Frekvence: 40Hz ~ 70Hz
Výstupní napětí : ± 1% (Batt. Mode)
Výstupní frekvence: 47.5 Hz ~ 52.5 Hz or 57Hz ~ 63 Hz (Synchronized Range), 50 Hz ±0.25 Hz or 60 Hz ±0.3 Hz (Batt. Mode)
Typ baterie a počet: 12V / 9Ah x 2
Běžná doba nabíjení na 90% kapacity: 4 hodiny
Rozměry: 310 x 438 x 88 mm