Eaton 5PXEBM72RT2UG2 (5PXEBM72RT2UG2)
Kód: 9924105
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Baterie, pro UPS, externí sada baterií, pro 5PX G2 EBM 72V RT2U
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ baterie: olověná
Napětí: 2x 6x 12 V, 2x 9 Ah
Rozměry: 603 x 438 x 85,5 mm