Eaton 5PX2200IRTNG2 (5PX2200IRTNG2)
Kód: 9924099
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Záložní zdroj, 1/1 fáze, 2200VA, 2200W, rack/tower, 2U, 8x IEC C13, 2x IEC C19, 1x IEC C20, NMC karta
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce výkonná UPS Eaton 5PX Gen2 poskytuje spolehlivou ochranu a záložní napájení např. pro datová centra, IT, datové sítě, datová úložiště a telekomunikace, infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví atd. Průběžně monitoruje podmínky napájení, reguluje napětí a frekvenci elektrické sítě, ale také měří spotřebu energie. Nový grafický LCD displej poskytuje přehledné informace o stavu jednotky UPS a měření na jedné obrazovce. UPS 5PX nabízí sériové rozhraní, USB, relé kontakty pro připojení a slot osazený přídavnou komunikační kartou. Záložní zdroj nabízí také funkci vzdáleného vypnutí. Umístění je možné do 19" Racku (výška jednotky je 2U) nebo jako Tower (samostatně stojící).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: Rack/Tower
Typové číslo: 5PX2200IRTNG2
Zátěž (VA/W): 2200/2200
Účinnost: až 96 %
Baterie: 6x 12 V (7 Ah, max. 9 Ah)
Uživatelské rozhraní: vícejazyčný grafický LCD displej
Další porty: 1x konektor pro přídavný bat. modul, 1x konektor pro auto. rozpoznání bat. modulu
Rozměry: 603 x 438 x 85,5 mm
Hmotnost: 28,2 kg
Barva: černá
Vstupní
Připojení vstupu: 1x IEC-320-C20
Jmenovité napětí: AC 160-294 V (nastavitelné na 150-294 V)
Kmitočet: 50/60 Hz (povolený rozsah 47-70 Hz, 40 Hz v režimu nízké citlivosti)
Jmenovitý proud: 16 A při 230 V
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8x IEC-320-C13, 2x IEC-320-C19
Jmenovité napětí: AC 230 V (nastavitelné na 200/208/220/230/240 V)