Eaton 5PX1000IRTNG2 (5PX1000IRTNG2)
Kód: 9924092
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Záložní zdroj, 1/1 fáze, 1000VA, 1000W, rack/tower, 2U, 8x IEC C13, 1x IEC C14, NMC karta
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce výkonná UPS Eaton 5PX Gen2 poskytuje spolehlivou ochranu a záložní napájení např. pro datová centra, IT, datové sítě, datová úložiště a telekomunikace, infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví atd. Průběžně monitoruje podmínky napájení, reguluje napětí a frekvenci elektrické sítě, ale také měří spotřebu energie. Nový grafický LCD displej poskytuje přehledné informace o stavu jednotky UPS a měření na jedné obrazovce. UPS 5PX nabízí sériové rozhraní, USB, relé kontakty pro připojení a slot osazený přídavnou komunikační kartou. Záložní zdroj nabízí také funkci vzdáleného vypnutí. Umístění je možné do 19" Racku (výška jednotky je 2U) nebo jako Tower (samostatně stojící).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: Rack/Tower
Typové číslo: 5PX1000IRTNG2
Zátěž (VA/W): 1000/1000
Účinnost: až 96 %
Baterie: 4x 12 V (7 Ah, max. 9 Ah)
Uživatelské rozhraní: vícejazyčný grafický LCD displej
Další porty: 1x konektor pro přídavný bat. modul, 1x konektor pro auto. rozpoznání bat. modulu
Rozměry: 448 x 438 x 85,5 mm
Hmotnost: 19,6 kg
Barva: černá
Vstupní
Připojení vstupu: 1x IEC-320-C14
Jmenovité napětí: AC 160-294 V (nastavitelné na 150-294 V)
Kmitočet: 50/60 Hz (povolený rozsah 47-70 Hz, 40 Hz v režimu nízké citlivosti)
Jmenovitý proud: 10 A při 230 V
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8x IEC-320-C13
Jmenovité napětí: AC 230 V (nastavitelné na 200/208/220/230/240 V)