CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 1200VA / 720W, české zásuvky (VP1200ELCD-FR)
Kód: 9902901
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj
Vlastnosti
UPS s topologií line-interactive
Technologie pro úsporu energie
Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
Automatická regulace napětí (AVR)
LCD stavový displej
High-speed Ethernet Data Transmission
USB připojovací port
Ochrana proti rázům a špičkám
Sériový komunikační port
Software PowerPanel® pro správu napájení
Specifikace
Fáze - Single Phase
Tvar - Tower (věž)
Topologie UPS - Line-interactive
Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
Vstup
Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 ± 10%
Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 167 ~ 295
Vstupní frekvence ( Hz ) 50 ± 5
60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud 5,2 A
Typ vstupního konektoru IEC C14
Délka napájecího kabelu 1.5 m
Výstup
Výkon 1200 VA
Výkon 720 W
Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
Napětí při napájení z baterie 230 ± 10% Vac
Frekvence při napájení z baterie 50 ± 1% Hz
60 ± 1% Hz
Automatická regulace napětí (AVR) 1x zvýšení, 1x snížení
Ochrana proti přetížení - Jistič
Zásuvky - celkem 5
Typ zásuvky - 5 českých zásuvek (FR x 5)
Zásuvky - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
Zásuvka - pouze s přepěťovou ochranou - 1
Typická doba přechodu 4 ms
Baterie
Provozní doba při poloviční zátěži - 12 min
Provozní doba při plné zátěži - 4 min
Typická doba dobíjení - 8 Hodin
Spuštění na baterii - Ano
Uživatelsky vyměnitelný - Ne
Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
Baterie: 2x 12V/7Ah
Přepěťová ochrana + filtrování
Přepěťová ochrana 450 Jouly
EMI a RFI filtr - Ano
Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
Správa a komunikace
LCD panel - Ano
LED indikátory - Zapnuto
Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
Držák kabelů - USB kabel x1
Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1 GB
Software pro správu napájení - PowerPanel® Personal (doporučeno)
Fyzické vlastnosti
Konstrukce skříně - Plast
Barva - Černá
Fyzická velikost - UPS modul
Rozměry (ŠxVxH) - 100 x 281 x 355 mm
Hmotnost - 9,62 kg
Provozní podmínky
Provozní teplota 0 ~ 40 °C
Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%
Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
Skladovací teplota -20 ~ 50 °C
Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%
Skladovací nadmořská výška 0-3.000 metrů
Odvod tepla v režimu on-line 74 BTU/hod
Hlučnost 1,0 m od krytu jednotky 40 dBA
Certifikace
Certifikace - CE, EAC
Model VP1200ELCD-FR
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 1200VA
Kapacita (Watt) 720W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ne
Jmenovité vstupní napětí 230 ± 10Vac
Rozsah vstupního napětí 167 ~ 295Vac
Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud 5.2A
Vstupní zásuvka IEC C14
Regulace napětí (AVR) Ano (Single Boost, Single Buck)
Rozsah výstupního napětí na baterie 230 ± 10%
Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1%
Výstupní frekvence Simulovaný sinus
Ochrana proti přetížení Jistič
Počet zásuvek 5
Typ zásuvek FR (4x záloha/přepěťová ochrana, 1x přepěťová ochrana)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 450J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ne - za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/7Ah (2)
Typická doba nabíjení 8 h
Záložní časy
Prodloužení doby zálohy Ne
Plná zátěž (min) 4
Poloviční zátěž (min) 10
Graf/Tabulka záložních časů Zde
Komunikace
USB port Ano
Sériový port Ano
Management karta Ne
LAN karta Ne
EPO konektor Ne
Managament
Software PowerPanel® Personal Edition
Studený start Ne
Self Test Ano
Stavy indikace
Indikátory Ne
Zvukové výstrahy Ano - Režim Baterie , Vybitá baterie , Přetížení , Přebíjení , Porucha UPS
Fyzické parametry
Rozměry (V x Š x H) (mm) 281 x 100 x 355
Hmotnost (kg) 9.62
Výška v racku 0U
Doplňkové parametry
Kategorie: 1000–5000 VA
Záruka: 24
EAN: 4712856274899
AVR: ano
Barva: černá
Displej: ano
Hloubka [mm]: 355
Hmotnost [kg]: 9,62
Ochrana datové sítě RJ-45: ano
Ochrana telefonní sítě RJ-11: ano
Šířka [mm]: 281
Typ napájení: Line interactive
Výkon [W]: 720
Výška [mm]: 100
Záložní doba při 100% zátěži [min]: 4
Záložní doba při 50% zátěži [min]: 12