CyberPower Professional Series III RackMount XL 1500VA/1500W, 2U (PR1500ERTXL2U)
Kód: 160721
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj do racku.
Model PR1500ERTXL2U
Topologie Line-interaktivní
Kapacita (VA) 1500VA
Kapacita (Watt) 1500W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 159 ~ 288 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing)
Jmenovitý vstupní proud -
Vstupní zásuvka IEC C14
Regulace napětí (AVR) Ano - 2 x zvýšení, 1 x snížení
Výstup
Rozsah výstupního napětí 220 ± 5%
230 ± 5%
240 ± 5%
Rozsah výstupní frekvence 50 ± 1%
60 ± 1%