CyberPower OnLine S UPS 3000VA/2700W, 2U, XL, Rack/Tower (OLS3000ERT2UA)
Kód: 160808
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj do racku.
Nasazuje se typicky v provozním zázemí, serverovnách a datových centrech.
Tento produkt je vybaven servisním přemosťovacím (bypass) přepínačem.
Pomocí tohoto přepínače se napájení bezpečně přepne na napájení z elektrické sítě.
Vlastnosti
• On-line UPS s dvojitou konverzí
• Výška v racku 2U
• Režim ECO
• Podpora napájení z generátoru
• Ochrana proti přetížení
• Nulová doba přechodu
• Inteligentní správa baterií (SBM)
• Rozšiřující bateriový modul (EBM)
• Ochrana proti rázům a špičkám
• EMI a RFI filtr
• Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
• LCD stavový displej
• Port pro nouzové vypnutí (EPO)
• Software PowerPanel® pro správu napájení
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Konvertibilní konfigurace Rack/Tower
Model OLS3000ERT2UA
Topologie On-Line
Kapacita (VA) 3000VA
Kapacita (Watt) 2700W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 190 ~ 300Vac
Rozsah vstupní frekvence 50 ± 10
60 ± 10
Jmenovitý vstupní proud 15A
Vstupní zásuvka IEC C20
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 200 ± 2%
208 ± 2%
220 ± 2%
230 ± 2%
240 ± 2%
Rozsah výstupní frekvence 50 ± 0.5%
60 ± 0.5%