CyberPower Emergency Power System PRO (EPS) 3500VA/2450W (CPS3500PRO)
Kód: 9915622
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj
Operation Technology Line-Interactive, AVR (Boost & Buck)
Výkon VA 3500VA
Watts 2450W
Vstup Rozsah napětí 140 ~ 300VA
Frekvenční rozsah 50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing)
DC Vstupní napětí 24V
Ochrana proti přepětí Surge Spike up to 400V; Firmware upgrade to handle prolonged Over Voltage
AC Výstup Počet fází Jednofázový
Výstupní napětí Čistý Sinus (vyhlazený) 220V +/- 5 %
Frekvence výstupu 50 / 60Hz +/- 1 %
Čas přepnutí (typiclý) < 10ms
Ochrana proti přetížení On Utility: Circuit Breaker, On Battery: Internal Current Limiting
Výstupní zásuvky 2 x Schuko + Terminal Block
Certifikáty CE, SONCAP
Indikace stavu Indickátory Zapnutu, LCD Display
Zvukové alarmy Provoz na baterie, Nízké napětí baterie, Přetížení
Zvláštní funkce Nabíjecí proud 45A