PC Smart-UPS SRT 1000VA 230V (SRT1000XLI)
Kód: 4551134
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
záložní zdroj, kapacita 1000 VA (1000 W), přepěťová ochrana, výstupní napětí 230 V, 6× zásuvka C13, zajistí napájení při výpadku el. proudu, USB port
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záložní zdroj
Model SRT1000XLI
Topologie On-Line
Kapacita (VA) 1000VA
Kapacita (Watt) 1000W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
Bypass Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Jmenovité vstupního napětí 22V0, 230V, 240 V
Rozsah vstupní frekvence 40 - 70 Hz (automatické nastavení citlivosti)
Jmenovitý vstupní proud -
Vstupní zásuvka IEC-320 C14
Regulace napětí (AVR) Ne
Výstup
Jmenovité výstupního napětí 230 V
Rozsah výstupní frekvence 50/60 Hz ±3 Hz
Výstupní frekvence Sinus
Počet zásuvek 6
Typ zásuvek IEC 320 C13
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 432J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 Ne
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano
Typ baterie (Počet) APCRBC (1)
Typická doba nabíjení 3 h
Záložní časy
Prodloužení doby zálohy Volitelně - SRT48BP (max. 10)
Plná zátěž (min) 8.4
Poloviční zátěž (min) 20.9
Komunikace
USB port Ano
Sériový port DB-9 - RS-232
Management karta Volitelně (AP9630, AP9631)
LAN karta Ne
EPO konektor Ano
Managament
Software PowerNet MIB v4.2.6
Studený start Ano
Self Test Ano
Stavy indikace
Indikátory Ne
Zvukové výstrahy Ano
Multi-funkční LCD zobrazení Ano
Fyzické parametry
Rozměry (V x Š x H) (mm) 432 x 85 x 584
Hmotnost (kg) 20.5
Výška v racku 2U
Záruka
Měsíce 36/24 (Elektronika/Baterie)
Provedení On-Site
Doplňkové parametry
Kategorie: 1000–5000 VA
Záruka: 36
EAN: 731304340270
Barva: černá
Hloubka [mm]: 584
Hmotnost [kg]: 20,5
Počet zásuvek (IEC 320 C14): 1
RJ-45 port: ano
Šířka [mm]: 432
USB: ano
Výkon [W]: 1000
Výška [mm]: 85
Záložní doba při 50% zátěži [min]: 20,9