Platinet PMPB20SETB SET 3v1 (PLAPMPB20SETB)
Kód: 185717
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Platinet PMPB20SETB SET 3v1 Powerbanka 20000 mAh + Nabíječka 20W Power Delivery, kabel USB-C 1m, černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Set PMPB20SETB obsahuje:
- Powerbanku o kapacitě 20000mAh s třemi porty: 1xUSB-C; 2xUSB-A , který zajistí výkon až 20W při nabíjení s technologií PD (Power Delivery).
- Síťová nabíječka o výkonu 20W s technologií PD a USB-C konektorem (Power Delivery 3.0).
Hlavní vlastnosti:
• Kapacita: 20 000 mAh / 3,7 V
• 20W PD nabíječka: Technologie Power Delivery 3.0
• Délka kabelu: 100 cm (USB-C na USB-C)
• Výstupní porty: 2x USB-A, 1x USB-C
• Rychlé nabíjení: Ano (PD 3.0)
• Barva: Černá
Technické specifikace:
• Vstup: USB-C: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A
• Výstup: USB-A/USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 3.0)
• Nabíječka - Vstupní napětí: 100-240V AC, 50/60Hz
• Nabíječka - Výstup: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 3.0)
• Rozměry a hmotnost: Powerbanka: 160 x 68 x 29 mm, 150 g
• Rozměry a hmotnost: Nabíječka: 80 x 43 x 28 mm, 49 g