Platinet PMPB20DL202B (PLAPMPB20DL202B)
Kód: 185716
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Platinet PMPB20DL202B Powerbanka 20000 mAh 65W Power Delivery, 2x USB-C, 1xUSB-A, kabel USB-C 1m, černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Efektivní powerbanka PMPB20DL202B s kapacitou 20 000mAh, vybavená technologií Power Delivery 3.0 a výkonem 65W, je ideálním řešením pro dynamické lidi, kteří potřebují spolehlivý zdroj energie na cestách. Díky Li-ion bateriím a silnému výstupnímu výkonu dokáže tato powerbanka nabíjet většinu USB PD notebooků na trhu, což z ní dělá nepostradatelného pomocníka pro profesionály a studenty.
Klíčové vlastnosti:
• Schopnost nabíjet tablety a notebooky, takže je ideální pro lidi, kteří často pracují mimo domov.
• Výstupní výkon 65W USB Type-C PD, umožňující rychlé a efektivní nabíjení kompatibilních zařízení.
• USB Type C 65W vstup/výstup, zajišťující rychlé nabíjení jak powerbanky, tak zařízení k ní připojených.
• Dodatečný výstup USB typu A pro větší flexibilitu při nabíjení různých zařízení.
• Široká kompatibilita se standardy rychlého nabíjení, jako je QC 3.0, PD 3.0, SCP 22.5W, PPS, což z něj dělá univerzální řešení pro nabíjení nejrůznějších zařízení.
• Součástí dodávky je 1 m kabel USB Type-C pro pohodlí a přenosnost.
Technické specifikace:
• Kapacita: 20000mAh (3,7V 74Wh)
• Vstup: USB-C1: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3,25A (PD65W)
• USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V2,5A
• USB-A: 5V/4,5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (QC 18W)
• Celkový výstup:USB-C1+USB-C2: PD45W+PD30W
• USB-C1+USB-A: PD45W+QC18W
• USB-C1+USB-A+USB-C2: PD45W+QC15W
• USB-C2+USB-A: 5V/3A (15W)"
• Velikost: 151,5*65,5*26mm