MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm (S-85DLC05D)

Kód: 8975978
Značka: MIKROTIK
423 Kč 350 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Doplňkové parametry

Kategorie: MiniGbic
Záruka: 24
Hmotnost: 0.2 kg
MPN: S-85DLC05D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX