MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G (S-3553LC20D)

Kód: 9937171
Značka: MIKROTIK
1 638 Kč 1 354 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Technické parametry Optika Formát:SFP Pro typ kabelu:Single Mode Přenosová rychlost:1 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310 / 1550, 1550 / 1310 Dosah [km]:20 Typ přenosu:WDM Konektory a rozhraní Optické konektory:(1) LC Obecné Kompatibilita:Univerzální Software DDMI - diagnostika:Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: 10/100 Mbit
Záruka: 24
Hmotnost: 1 kg
MPN: S-3553LC20D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX