XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-2-9)

Kód: 127707
Značka: XtendLan
181 Kč 150 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 2m, G.652d, LS0H

Detailní informace

Detailní popis produktu

XtendLan FOP-SCASCA-S-2-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm, LS0H. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: simplex Konektory: SC / SC Broušení konektorů: APC / APC Délka: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Patch kabely
Záruka: 26
MPN: FOP-SCASCA-S-2-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX