Maxlink ML-S31D-20-HP

Kód: 9915969
Tip
Značka: OSTATNÍ
405 Kč 335 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
7.12.2022
Možnosti doručení
Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

ML-S31D-20-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

HPE kompatibilita
Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo ArubaOS.

Doplňkové parametry

Kategorie: POE (napájení)
Záruka: 24
Hmotnost: 0.5 kg
MPN: ML-S31D-20-HP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: